תהליך ליוויו כלה

התהליך מתחיל לפחות ארבעה חודשים לפני מועד החתונה, במטרה להשאיר מספיק זמן לבחירת הדגם, המדידות, התיקונים וכן טווח ביטחון במידה ותרצי לעשות שינויים. כשאת נכנסת לסטודיו, הדבר הכי חשוב הוא בחירת סגנון השמלה- למשל- גזרה צמודה לאורך כל הגוף, חלק עליון צמוד וחשוף עד המותן ומהמותן משוחרר\ נשפך וכד'..

כל זה נקבע לפי סגנון החתונה שאת רוצה, ובחירת אולם האירועים. עדיף לראות תמונות של שמלות לפני הפגישה כדי שתקבלי מושג פחות או יותר מבחינת סגנון..  לאחר מכן תמדדי כמה גזרות של שמלות כדי להתרשם ולהבין מה באמת הכי מחמיא ומתאים לך מבחינת אופי והרגשת נוחות, כמובן שרני המעצבת אופנה של המותג הנושא את שמה, תמליץ לך על גיזרה ובדים לפי מבנה גופך וסגנון אישיותך וכן תראה לך דברים שאולי לא חשבת עליהם, מתוך ניסיון וידע על גזרות השמלה- מה היא מסתירה, מה היא מבליטה ולאיזה גוף היא מתאימה. רצוי שתבואי בראש פתוח למדידות, דגמים שרואים על הקולב נראים שונה על הגוף. לגבי מלווה- מומלץ לבחור במלווה אחת שאת סומכת עליה, שמחוברת לטעמך האישי ותהיה מרוכזת בך וברצונות שלך. ריבוי אנשים ודעות יכול רק לערער אותך.

לאחר שהתקבלה החלטה על השמלה לאירוע הגדול בחייך, רני ויינשטיין מתלווה אלייך לאורך כל התקופה המיוחדת הזו של ההכנות עד יום החתונה. לקראת סיום המדידות והתיקונים רני מתאימה לך הינומה לפי עיצוב השמלה ותמיד ממליצה להתייעץ איתה על עיצוב השיער, הנעליים, התכשיטים והאביזרים כדי שתהיה התאמה ליצירת המראה המושלם. רני- "מה שהכי חשוב לי לאורך כל הדרך, להיות סבלנית וקשובה ללקוחה כדי שבסיום התהליך הכלה תרגיש הכי בנוח ושלמה עם השמלה שעוצבה, כדי שתצעד לחופה ותרגיש לא פחות ממלכה.."