אודות רני ויינשטיין

רני ויינשטיין היא בעלת תואר בוגרת בעיצוב אופנה (Bachelor of Fashion Design) משנקר הנמנית בין עשרת המוסדות האקדמיים המובילים בעולם בתחום האופנה.

בסיום הלימודים רני עבדה בבית אופנה בין לאומי יוקרתי לשמלות כלה וערב באמסטרדם.

בנוסף לתואר העשירה רני את הידע שלה בעזרת קורסים בתדמיתנות ואיזון פרופורציות גוף וכיום היא מתמחה במידות גוף גדולות.

רני היא בעלת בית אופנה אשר נושא את שמה ומתמחה בעיצוב שמלות כלה.

בזכות הידע והכלים שרכשה רני כמעצבת היא יכולה לעצב ולהוציא לפועל גזרות שיחמיאו למידות כל גוף בעזרת טכניקות תפירה נכונות.

השאיפה היא לאפשר לכל אישה להרגיש בנוח והכי יפה בעולם באותה מידה.

"הדבר שהכי חשוב לי הוא לתת לכל כלה את היחס והשרות החם והטוב ביותר, מהרגע שהיא נכנסת לסטודיו ועד ליום החשוב שלה – בו אדאג שאיש לא יסיר ממנה את המבט".

על הסטודיו

הסטודיו מתמחה בעיצוב אלגנטי, טרנדי ומתוחכם. הדגמים הייחודיים בעיצובה של רני מקנים מראה נשי, יוקרתי, נוצץ ונחשק. הבדים מרהיבים, חדישים וכוללים אפליקציות עשירות בטקסטורות הנתפרות בקפידה בעבודות יד. כמו גם מרקמים וצבעים שיוצרים מראה מרהיב ועוצר נשימה. רמת התפירה והגימורים נעשים ברמת haute couture תחת פיקוחה הקפדני השומר על איכות השמלות. לשם כך, רני בוחרת באופן אישי את אנשי המקצוע המתאימים ביותר, כאשר לנגד עיניה עומד החזון – "להפוך את חלומה של כל כלה למציאות". ואכן, כל כלה יכולה למצוא את הדגם הייחודי עבורה בתוך המגוון העשיר של סגנונות השמלות שרני מציעה. בנוסף, קיימת האופציה לעיצוב אישי של שמלות כלה לפי הסגנון, האופי, המידות והחלומות של הכלה. "היתרון שלי שאני צעירה ומחוברת מבחינה אופנתית לטרנדים בעולם וללקוחות שמגיעות אליי. "