תהליך יצירת קולקציה חדשה

תהליך יצירת קולקציה חדשה מהווה עבורי המשכיות לקו שאני רוצה לשדר עם התרגשות חדשה, כל קולקצייה לקוחה מהשראות שונות ויש שוני ביניהן ופה נכנס החלק הכי כיפיי של המעצב לעוף עם היצירתיות. התהליך אורך מספר חודשים אינטנסיבים עם הרבה עליות ומורדות אך כשאני רואה אתכן עם השמלות כלה שלי אני מתמלאה גאווה ומרגישה שהעבודה הקשה משתלמת.

ראשית הדבר הכי חשוב שמנחה אותי הוא קהל היעד שלי, אתן! חשוב לי לתת מענה הולם לכל הנשים ולתפור בדיוק למידותיהן את השמלות. לשם כך, נחלק את הכלות לקטגוריות מנחות: סוגי אישיות ומבנה גוף, אני מציירת את הפרסונות המייצגות את סוגי הכלות השונות, כותבת אילו תחביבים ותחומי עניין יש להן.
לאחר מכן, אני אוספת מגוון רחב של פיסות בד מלאות במרקמים, חרוזים, רקמות, נצנצים…
בדים שמייצגים את הקו שלי ואת הקהל שלי.
אני עושה מעין מיקס אנד מאצ' ומציירת כמויות אדירות של סקיצות. מכלל הסקיצות שציירתי אני בוחרת את הפרטים שאהבתי ביותר ובונה את השמלה המושלמת, בשלב זה אני כבר מצליחה לדמיין איך השמלה תשב על הכלה, ונותנת את הטאצים האחרונים של החיתוכים בשסעים, מחשופים, מה יחמיא יותר וכדאי להבליט ומה עדיף לטשטש.
השלב הבא תמיד מרגש אותי, הוא שלב קריטי ביצירת הקולקציה, אני מזמינה אליי ספקי בדים האיכותיים ביותר, במהלך השנה אני תמיד מתעדכנת בטרנדים שהולכים להיות החמים ביותר בעונות הבאות.

כשקולקצית שמלות הכלה החדשה תפורה ומוכנה מגיע שלב השואו- הפקה וחשיבה על קונספט צילומים.
טרם יום הצילום אני מתאמת מדידות עם הדוגמניות ועליהן חשוב לעשות התאמות ותיקונים אחרונים, הקולקציה נכנסת למתפרה לעוד מקצה שיפורים אחרון. בזמן זה אני בוחרת אילו אקססוריז ישלימו את השמלה, האיפור והעיצוב השיער המתאימים ביותר.
במקביל אני בוחרת לוקיישן שישקף באופן הברור ביותר את חזון הקולקציה.
חשוב לי להדגיש כי בסטודיו שלי תמיד ניתן לשלב בין שמלת הכלה המוצגת בתמונות לבין הרצונות שלכן! אתן צריכות להרגיש בשמלה בנוח והכי יפות בעולם, לכן אני תמיד מאפשרת לשנות לפי דרישות הכלה ולפי מה שנראה לי הכי מחמיא למבנה גופה, אם זה כתפיות, חגורה, להעמיק או לסגור מחשוף, להוסיף שסע וכו'.
הסטודיו הוא בוטיק ולכן כל כלה מקבלת את היחס הכי אישי והכי מתחשב.
אני שמה על זה דגש רב מכיוון שזה היום הגדול שלכן וחשוב לי שתרגישו בו בשיא שלכן.

אהבת את הכתבה?

שיתוף ב facebook
Share on Facebook
שיתוף ב whatsapp
WhatsApp

השאירי תגובה